![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
C-e-f | |
![]() |
Movie Buff - 284 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Egypt
|

| 98 | The Insider (1999) - Nov 05, 2009 |
| 95 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Nov 05, 2009 |
| 98 | It's a Wonderful Life (1946) - Nov 05, 2009 |
| 97 | A Christmas Story (1983) - Nov 05, 2009 |
| 80 | Frankenstein (1994) - Nov 05, 2009 |
| 93 | 50 First Dates (2004) - Nov 05, 2009 |
| 80 | The Simpsons Movie (2007) - Nov 05, 2009 |
| 97 | The Tailor of Panama (2001) - Nov 05, 2009 |
| 0 | Freddy Vs. Jason (2003) - Nov 05, 2009 |
| 98 | Election (1999) - Nov 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |