![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CableCarrier | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2009
Location: USA
|

| 82 | Mean Girls (2004) - Jul 15, 2009 |
| 80 | The Iron Giant (1999) - Jul 15, 2009 |
| 82 | The Lion King (1994) - Jul 15, 2009 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jul 15, 2009 |
| 82 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jul 15, 2009 |
| 76 | Vacation (1983) - Jul 15, 2009 |
| 20 | Twilight (2008) - Jul 15, 2009 |
| 79 | Iron Man (2008) - Jul 15, 2009 |
| 74 | V for Vendetta (2006) - Jul 15, 2009 |
| 76 | Wedding Crashers (2005) - Jul 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |