![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CactusD | |
![]() |
Cinema Addict - 1096 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 52 | The Bone Collector (1999) - Aug 20, 2009 |
| 44 | Cabin Fever (2002) - Aug 20, 2009 |
| 32 | Waterworld (1995) - Aug 20, 2009 |
| 50 | Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) - Aug 20, 2009 |
| 49 | 1941 (1979) - Aug 20, 2009 |
| 40 | The General's Daughter (1999) - Aug 20, 2009 |
| 68 | El Mariachi (1993) - Aug 20, 2009 |
| 32 | Police Academy 2: Their First Assignment (1985) - Aug 20, 2009 |
| 52 | Dumbo (1941) - Aug 20, 2009 |
| 26 | The Forgotten (2004) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |