![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cagulata | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2006
Location: Turkey
|

| 80 | Pardon (2005) - Nov 16, 2009 |
| 80 | Yumurta (2007) - Nov 16, 2009 |
| 95 | Into the Wild (2007) - Nov 16, 2009 |
| 75 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 05, 2009 |
| 100 | Takva (2006) - Jan 05, 2009 |
| 65 | Fat Girl (2001) - Jan 05, 2009 |
| 85 | Transylvania (2006) - Jan 05, 2009 |
| 78 | Romance (1999) - Jan 05, 2009 |
| 90 | C.R.A.Z.Y. (2005) - Jan 05, 2009 |
| 75 | Because I Said So (2007) - Jan 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |