![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Calavera | |
![]() |
Movie Buff - 313 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2011
Location: Netherlands
|

| 84 | High Plains Drifter (1973) - Nov 26, 2011 |
| 50 | Immortals (2011) - Nov 26, 2011 |
| 60 | Transporter 3 (2008) - Nov 14, 2011 |
| 72 | Diamonds Are Forever (1971) - Nov 14, 2011 |
| 50 | Next (2007) - Nov 14, 2011 |
| 87 | Arizona Dream (1993) - Nov 14, 2011 |
| 90 | Down by Law (1986) - Nov 14, 2011 |
| 86 | Control (2007) - Nov 14, 2011 |
| 80 | For the Birds (2000) - Nov 14, 2011 |
| 78 | In Time (2011) - Nov 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |