![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Calcaneus | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2008
Location: USA
|

| 30 | Batman Forever (1995) - Apr 26, 2009 |
| 70 | My Fair Lady (1964) - Apr 26, 2009 |
| 60 | Blue Streak (1999) - Apr 26, 2009 |
| 70 | Blazing Saddles (1974) - Apr 26, 2009 |
| 29 | Easy Rider (1969) - Apr 26, 2009 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Jul 23, 2008 |
| 10 | American Pie 2 (2001) - Jul 02, 2008 |
| 80 | Superbad (2007) - Jul 02, 2008 |
| 60 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Jul 02, 2008 |
| 40 | Taxi (2004) - Jul 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |