![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Calculon | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2009
Location: USA
|

| 96 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Apr 26, 2009 |
| 80 | The Terminator (1984) - Apr 26, 2009 |
| 83 | The Big Lebowski (1998) - Apr 26, 2009 |
| 80 | The Lion King (1994) - Apr 26, 2009 |
| 20 | Armageddon (1998) - Apr 26, 2009 |
| 80 | Miller's Crossing (1990) - Apr 26, 2009 |
| 79 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Apr 26, 2009 |
| 5 | Good Burger (1997) - Apr 26, 2009 |
| 85 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Apr 26, 2009 |
| 89 | A Clockwork Orange (1971) - Apr 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |