![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Caleb154 | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 87 | Rounders (1998) - Aug 21, 2009 |
| 68 | Ghostbusters II (1989) - Aug 21, 2009 |
| 61 | Citizen Kane (1941) - Aug 21, 2009 |
| 54 | School of Rock (2003) - Aug 21, 2009 |
| 80 | A Walk to Remember (2002) - Aug 21, 2009 |
| 48 | Date Movie (2006) - Aug 21, 2009 |
| 59 | Stuck on You (2003) - Aug 21, 2009 |
| 63 | The Bodyguard (1992) - Aug 21, 2009 |
| 69 | The Happening (2008) - Aug 21, 2009 |
| 62 | Coneheads (1993) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |