![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Calmedan | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2011
|

| 85 | Dogma (1999) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Run Lola Run (1998) - Sep 25, 2011 |
| 95 | Cool Runnings (1993) - Sep 25, 2011 |
| 95 | The Incredible Journey (1963) - Sep 25, 2011 |
| 95 | Hot Fuzz (2007) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Starship Troopers (1997) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Paul (2011) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Kung Fu Hustle (2004) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Cube (1997) - Sep 25, 2011 |
| 85 | Evolution (2001) - Sep 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |