Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Camro
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: May 12, 2010
Location: Australia
Recent Rankings
5 Face/Off (1997) - May 31, 2010
83 Black Hawk Down (2001) - May 30, 2010
80 Last Action Hero (1993) - May 30, 2010
85 Super Troopers (2002) - May 16, 2010
93 Office Space (1999) - May 16, 2010
92 A Night at the Roxbury (1998) - May 16, 2010
77 Inside Man (2006) - May 15, 2010
2 Twilight (2008) - May 15, 2010
84 Dumb and Dumber (1994) - May 15, 2010
77 Die Hard (1988) - May 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Camro. Why not go rank more films, then come back and check it out again?