![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CaptMal | |
![]() |
Cinema Addict - 1587 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2009
Location: Akron, OH, USA
|
|
Message Sent!
500 characters left
Bio: I am an aspiring filmmaker.
| |

| 94 | Palindromes - Feb 22, 2010 |
| 11 | The Perfect Man - Feb 22, 2010 |
| 70 | Whale Rider - Feb 22, 2010 |
| 94 | Mystery Train - Feb 22, 2010 |
| 10 | European Vacation - Feb 22, 2010 |
| 78 | Camille - Feb 22, 2010 |
| 52 | Bull Durham - Feb 22, 2010 |
| 94 | The White Ribbon - Feb 22, 2010 |
| 92 | Ponyo - Oct 11, 2009 |
| 93 | The Host - Oct 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,524,000 Movie Rankings and Counting... |