Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Capt._Marvel
Movie Buff - 343 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 The Italian Job (2003) - Jan 05, 2007
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Jan 05, 2007
95 Blade Runner (1982) - Jan 05, 2007
60 Jackass: Number Two (2006) - Jan 05, 2007
85 Memento (2001) - Jan 04, 2007
100 Citizen Kane (1941) - Jan 04, 2007
90 The Third Man (1949) - Jan 04, 2007
95 The Sting (1973) - Jan 04, 2007
70 Monster (2003) - Jan 04, 2007
80 Nosferatu (1922) - Jan 04, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Capt._Marvel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?