![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CaptYamato | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: May 25, 2011
Location: California, USA
|
|
Bio: Single father, ex soldier, and student. During my free time I watch movies and hang out with my son.
| |

| 90 | Midnight in Paris (2011) - Jun 11, 2011 |
| 70 | Super 8 (2011) - Jun 11, 2011 |
| 85 | The Sword in the Stone (1963) - Jun 01, 2011 |
| 70 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Jun 01, 2011 |
| 50 | Meet Joe Black (1998) - Jun 01, 2011 |
| 75 | Top Gun (1986) - Jun 01, 2011 |
| 40 | Eurotrip (2004) - Jun 01, 2011 |
| 65 | Raising Arizona (1987) - Jun 01, 2011 |
| 70 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jun 01, 2011 |
| 3 | The Scorpion King (2002) - Jun 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |