![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CaptainOogy | |
![]() |
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
|

| 0 | Click (2006) - Sep 05, 2008 |
| 86 | The Prestige (2006) - Sep 05, 2008 |
| 70 | Van Wilder (2002) - Sep 05, 2008 |
| 35 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Sep 05, 2008 |
| 56 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 05, 2008 |
| 57 | Rain Man (1988) - Sep 05, 2008 |
| 68 | Toy Story 2 (1999) - Sep 05, 2008 |
| 89 | The Producers (1968) - Sep 05, 2008 |
| 92 | The Pink Panther (1963) - Sep 05, 2008 |
| 85 | Team America: World Police (2004) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |