![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Captaintox | |
![]() |
Movie Buff - 266 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2010
Location: Rize, Turkey
|

| 100 | Back to the Future Part II (1989) - Jul 15, 2010 |
| 75 | Bedazzled (2000) - Jul 15, 2010 |
| 65 | Cruel Intentions 2 (2000) - Jul 15, 2010 |
| 65 | King Kong (1976) - Jul 15, 2010 |
| 85 | Desperado (1995) - Jul 15, 2010 |
| 85 | The Jacket (2005) - Jul 15, 2010 |
| 90 | Crimson Tide (1995) - Jul 15, 2010 |
| 75 | Dark City (1998) - Jul 15, 2010 |
| 75 | Kung Fu Panda (2008) - Jul 15, 2010 |
| 75 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jul 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |