![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Capybara | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2010
Location: Germany
|

| 90 | Revanche (2008) - Jun 06, 2010 |
| 80 | Wisconsin Death Trip (1999) - Jun 06, 2010 |
| 80 | 4 (2005) - Jun 06, 2010 |
| 80 | Carnival of Souls (1962) - Jun 06, 2010 |
| 90 | The Saddest Music in the World (2003) - Jun 06, 2010 |
| 90 | Careful (1992) - Jun 06, 2010 |
| 80 | Antichrist (2009) - Jun 06, 2010 |
| 80 | The Invention of Lying (2009) - Jun 06, 2010 |
| 80 | Europa (1991) - Jun 06, 2010 |
| 90 | Dogtooth (2010) - Jun 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |