![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Carlsters | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2010
Location: UK
|

| 89 | Duck Dodgers in the 24½th Century (1953) - Mar 13, 2010 |
| 92 | Up (2009) - Mar 13, 2010 |
| 90 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Mar 13, 2010 |
| 93 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Mar 13, 2010 |
| 88 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Mar 13, 2010 |
| 45 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Mar 13, 2010 |
| 68 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Mar 13, 2010 |
| 93 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Mar 13, 2010 |
| 89 | The Silence of the Lambs (1991) - Mar 13, 2010 |
| 93 | The Matrix (1999) - Mar 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |