Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Carperobin
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 Little Miss Sunshine (2006) - Aug 18, 2009
96 Fight Club (1999) - Aug 18, 2009
72 Rush Hour (1998) - Aug 18, 2009
82 Lilo & Stitch (2002) - Aug 18, 2009
77 No Country for Old Men (2007) - Aug 18, 2009
83 Happy Gilmore (1996) - Aug 18, 2009
83 Shrek 2 (2004) - Aug 18, 2009
94 The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009
86 X-Men (2000) - Aug 18, 2009
85 Reservoir Dogs (1992) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Carperobin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?