![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cary1040 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 90 | Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Shopgirl (2005) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | U-571 (2000) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Elf (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Secret Lives of Dentists (2002) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Friday Night Lights (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |