Castrogol

castrogol
Movie Buff - 261 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2012
Location: Santiago, metropolitana, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 89% All About Eve (1950) - Rated 16 Apr 2012
76 92% The Magnificent Ambersons (1942) - Rated 16 Apr 2012
65 72% Fantasia (1940) - Rated 16 Apr 2012
40 11% Lady and the Tramp (1955) - Rated 16 Apr 2012
45 23% The AristoCats (1970) - Rated 16 Apr 2012
60 65% Spartacus (1960) - Rated 16 Apr 2012
75 89% The Sound of Music (1965) - Rated 16 Apr 2012
55 54% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 16 Apr 2012
83 95% Vertigo (1958) - Rated 16 Apr 2012
55 54% Peter Pan (1953) - Rated 16 Apr 2012