Cat5000

cat5000
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2006
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 45% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 23 Dec 2006
75 10% Alien: Resurrection (1997) - Rated 23 Dec 2006
85 45% The Devil's Rejects (2005) - Rated 23 Dec 2006
85 45% Chocolat (2000) - Rated 23 Dec 2006
75 10% Dracula (1992) - Rated 23 Dec 2006
80 25% Catch Me If You Can (2002) - Rated 23 Dec 2006
95 70% The Thing (1982) - Rated 23 Dec 2006
95 70% Alien (1979) - Rated 23 Dec 2006
100 90% Ghostbusters (1984) - Rated 23 Dec 2006
100 90% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Dec 2006