![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cataruxa | |
![]() |
Movie Buff - 496 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2009
Location: Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Trainspotting (1996) - Dec 18, 2011 |
| 67 | New York, I Love You (2009) - Dec 07, 2011 |
| 90 | (500) Days of Summer (2009) - Dec 06, 2011 |
| 75 | Brokeback Mountain (2005) - Dec 02, 2011 |
| 70 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Nov 17, 2011 |
| 79 | Megamind (2010) - Nov 17, 2011 |
| 100 | Fast Five (2011) - Jun 03, 2011 |
| 68 | Stigmata (1999) - May 17, 2011 |
| 80 | Rio (2011) - May 08, 2011 |
| 60 | Gnomeo and Juliet (2011) - May 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |