![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Catch22 | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2009
Location: USA
|

| 90 | Coraline (2009) - Sep 26, 2009 |
| 50 | Dave Chappelle's Block Party (2005) - Sep 26, 2009 |
| 60 | Finding Nemo (2003) - Sep 26, 2009 |
| 50 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Sep 26, 2009 |
| 75 | Contact (1997) - Sep 26, 2009 |
| 55 | Die Hard (1988) - Sep 26, 2009 |
| 60 | Zodiac (2007) - Sep 26, 2009 |
| 65 | Before Sunrise (1995) - Sep 26, 2009 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Sep 26, 2009 |
| 70 | Life Is Beautiful (1997) - Sep 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |