![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Catherynne | |
![]() |
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: Porter Ranch, CA, USA
|
|
Bio: Art Director for Theme Parks
| |

| 78 | Die Hard (1988) - Oct 17, 2007 |
| 78 | Eraserhead (1977) - Oct 17, 2007 |
| 89 | Legally Blonde (2001) - Oct 17, 2007 |
| 89 | 12 Monkeys (1995) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Annie Hall (1977) - Oct 17, 2007 |
| 75 | War of the Worlds (2005) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Eyes Wide Shut (1999) - Oct 17, 2007 |
| 75 | 8 Women (2002) - Oct 17, 2007 |
| 67 | Liar Liar (1997) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |