Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Catita
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2010
Location: Portugal
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
68 The Cottage (2008) - Mar 29, 2010
75 Pineapple Express (2008) - Mar 29, 2010
76 Surveillance (2008) - Mar 17, 2010
86 [Rec] 2 (2009) - Mar 17, 2010
83 [Rec] (2007) - Mar 17, 2010
76 V for Vendetta (2006) - Jan 04, 2010
68 A Beautiful Mind (2001) - Jan 04, 2010
85 The Dark Knight (2008) - Jan 04, 2010
53 Boogie Nights (1997) - Jan 04, 2010
55 Payback (1999) - Jan 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Catita. Why not go rank more films, then come back and check it out again?