Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cauterize
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2008
Location: Canada
Recent Rankings
50 Independence Day (1996) - Oct 18, 2010
75 Rushmore (1998) - Oct 18, 2010
95 Hero (2002) - Oct 18, 2010
70 Romeo Must Die (2000) - Oct 18, 2010
85 28 Days Later (2002) - Oct 18, 2010
85 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 18, 2010
75 Michael Clayton (2007) - Oct 18, 2010
85 Forrest Gump (1994) - Oct 18, 2010
60 American Pie (1999) - Oct 18, 2010
70 The Full Monty (1997) - Oct 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cauterize. Why not go rank more films, then come back and check it out again?