![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cecity | |
![]() |
Movie Buff - 216 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2010
Location: San Antonio, Texas, USA
|

| 97 | Inception (2010) - Jul 30, 2010 |
| 11 | Seed (2007) - Jul 16, 2010 |
| 46 | Law Abiding Citizen (2009) - Jul 16, 2010 |
| 86 | Zombieland (2009) - Jul 16, 2010 |
| 80 | Bad Boys (1995) - Jul 16, 2010 |
| 90 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Jul 16, 2010 |
| 80 | Enron: The Smartest Guys in the Room (2005) - Jul 16, 2010 |
| 73 | Predators (2010) - Jul 16, 2010 |
| 33 | Walled In (2009) - Jul 16, 2010 |
| 22 | Severed (2005) - Jul 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |