Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cedr
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2006
Location: Czech Republic
Recent Rankings
80 Ghostbusters (1984) - Dec 23, 2006
70 Doom (2005) - Dec 23, 2006
80 Shrek (2001) - Dec 23, 2006
83 Constantine (2005) - Dec 23, 2006
20 Spider-Man 2 (2004) - Dec 23, 2006
90 The Matrix (1999) - Dec 23, 2006
40 Road Trip (2000) - Dec 23, 2006
10 Speed 2: Cruise Control (1997) - Dec 23, 2006
90 Forrest Gump (1994) - Dec 23, 2006
92 Mulholland Drive (2001) - Dec 23, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cedr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?