![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Celainn | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Big Sleep (1946) - Aug 09, 2009 |
| 75 | The Crying Game (1992) - Aug 09, 2009 |
| 75 | American Graffiti (1973) - Aug 09, 2009 |
| 100 | The Sound of Music (1965) - Aug 09, 2009 |
| 85 | Atlantic City (1980) - Aug 09, 2009 |
| 75 | All the King's Men (1949) - Aug 09, 2009 |
| 65 | All About Eve (1950) - Aug 09, 2009 |
| 85 | All That Jazz (1979) - Aug 09, 2009 |
| 85 | Alien (1979) - Aug 09, 2009 |
| 85 | Miss Potter (2006) - Aug 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |