Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cern
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2010
Location: USA
Recent Rankings
75 District 9 (2009) - Sep 01, 2010
80 Vampire Hunter D (1985) - Sep 01, 2010
Mini-Review: classic anime
70 Corpse Bride (2005) - Sep 01, 2010
50 The Incredibles (2004) - Sep 01, 2010
99 Taxi Driver (1976) - Sep 01, 2010
80 Idiocracy (2006) - Sep 01, 2010
Mini-Review: hilarious and probably where things are actually headed.
60 Men in Black (1997) - Sep 01, 2010
75 Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Sep 01, 2010
Mini-Review: Best of the trilogy
70 Wedding Crashers (2005) - Sep 01, 2010
90 Memoirs of a Geisha (2005) - Sep 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cern. Why not go rank more films, then come back and check it out again?