![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chaffy | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2009
Location: Ramos Mejia., Buenos Aires, Argentina
|
|
Bio: I love me
| |

| 80 | Mars Attacks! (1996) - Oct 06, 2009 |
| 100 | Jackass: Number Two (2006) - Oct 02, 2009 |
| 100 | Jackass: The Movie (2002) - Oct 02, 2009 |
| 100 | Jackass 2.5 (2007) - Oct 02, 2009 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Oct 02, 2009 |
| 100 | Memento (2001) - Oct 02, 2009 |
| 75 | Hulk (2003) - Oct 02, 2009 |
| 98 | Iron Man (2008) - Oct 02, 2009 |
| 100 | Reservoir Dogs (1992) - Oct 02, 2009 |
| 100 | Armageddon (1998) - Oct 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |