Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Chameleon
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: Iceland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Clash of the Titans (2010) - Jun 25, 2010
89 Toy Story 3 (2010) - Jun 25, 2010
80 Robin Hood (2010) - Jun 25, 2010
50 2012 (2009) - Jan 15, 2010
72 Surrogates (2009) - Jan 15, 2010
77 Paranormal Activity (2009) - Jan 15, 2010
84 Zombieland (2009) - Jan 15, 2010
100 Avatar (2009) - Jan 15, 2010
94 The Hangover (2009) - Jan 15, 2010
96 The Butterfly Effect (2004) - Jan 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Chameleon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?