![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ChaosBringer | |
![]() |
Film Freak - 764 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2009
Location: Sofia, Sofia, Bulgaria
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Wackness (2008) - Jan 30, 2009 |
| 85 | Dead Man Walking (1995) - Jan 27, 2009 |
| 80 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jan 27, 2009 |
| 70 | Elizabethtown (2005) - Jan 27, 2009 |
| 90 | Horton Hears a Who! (2008) - Jan 27, 2009 |
| 70 | The Other Boleyn Girl (2008) - Jan 27, 2009 |
| 85 | Death Proof (2007) - Jan 27, 2009 |
| 75 | The Ring (2002) - Jan 27, 2009 |
| 70 | Cellular (2004) - Jan 27, 2009 |
| 80 | Dirty Pretty Things (2002) - Jan 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |