![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chaos_Cow | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | L.A. Confidential (1997) - Aug 13, 2007 |
| 99 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Shanghai Knights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Serenity (2005) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Evil Dead II (1987) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Dead Alive (1992) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Brazil (1985) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |