![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CharisMagic | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2010
Location: USA
|

| 76 | Live Free or Die Hard (2007) - Apr 25, 2010 |
| 75 | TMNT (2007) - Apr 25, 2010 |
| 65 | Robots (2005) - Apr 25, 2010 |
| 83 | Iron Man (2008) - Apr 25, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Apr 25, 2010 |
| 95 | Batman Begins (2005) - Apr 25, 2010 |
| 80 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 25, 2010 |
| 85 | Tropic Thunder (2008) - Apr 25, 2010 |
| 10 | I Love You, Beth Cooper (2009) - Apr 25, 2010 |
| 98 | The Prestige (2006) - Apr 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |