Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favourite score / sound...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Charlia2
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2008
Location: UK, UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
81 Get Real - Oct 26, 2009
77 Brothers of the Head - Oct 26, 2009
80 Ratcatcher - Oct 26, 2009
78 London to Brighton - Oct 26, 2009
100 A Room for Romeo Brass - Oct 26, 2009
99 Control - Oct 26, 2009
75 Vera Drake - Oct 26, 2009
70 Lesbian Vampire Killers - Apr 25, 2009
99 Pirate Radio - Apr 25, 2009
57 The Blair Witch Project - Oct 24, 2008
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Charlia2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?