ChaseM971

chasem971
Movie Buff - 371 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: Taipa, Macau
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 28% What About Bob? (1991) - Rated 14 Feb 2012
88 66% Ocean's Eleven (2001) - Rated 14 Feb 2012
88 66% James and the Giant Peach (1996) - Rated 14 Feb 2012
88 66% Men in Black (1997) - Rated 14 Feb 2012
77 28% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 14 Feb 2012
66 13% Salt (2010) - Rated 14 Feb 2012
10 1% American Pie 2 (2001) - Rated 14 Feb 2012
55 7% The Indian in the Cupboard (1995) - Rated 14 Feb 2012
88 66% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 14 Feb 2012
88 66% Citizen Kane (1941) - Rated 14 Feb 2012