Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ChasePatrick
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2011
Location: USA
Recent Rankings
80 Shutter Island (2010) - Feb 29, 2012
80 Monsters, Inc. (2001) - Feb 29, 2012
80 The Incredibles (2004) - Feb 29, 2012
80 Let the Right One In (2008) - Feb 29, 2012
81 Avatar (2009) - Feb 29, 2012
81 Star Trek (2009) - Feb 29, 2012
81 The Exorcist (1973) - Feb 29, 2012
81 Ratatouille (2007) - Feb 29, 2012
81 The Wrestler (2008) - Feb 29, 2012
81 District 9 (2009) - Feb 29, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ChasePatrick. Why not go rank more films, then come back and check it out again?