![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chelman | |
![]() |
Film Freak - 633 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2008
Location: Netherlands
Age: 35
Gender: Male
|
|
Message Sent!
Bio: Cult, freaky, mainstream, i dig it all.
| |

| 90 | Dead Snow (2009) - Oct 20, 2009 |
| 60 | Romper Stomper (1992) - Oct 20, 2009 |
| 80 | American Graffiti (1973) - Oct 20, 2009 |
| 75 | Some Like It Hot (1959) - Oct 20, 2009 |
| 50 | The Count of Monte Cristo (2002) - Oct 20, 2009 |
| 85 | Boyz N the Hood (1991) - Aug 12, 2008 |
| 90 | Cat on a Hot Tin Roof (1958) - Aug 12, 2008 |
| 90 | Annie Hall (1977) - Aug 12, 2008 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 08, 2008 |
| 85 | School of Rock (2003) - Aug 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |