Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Chick3n
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2007
Location: Australia
Bio: No information
Recent Rankings
40 The Wolfman (2010) - Feb 22, 2010
85 Role Models (2008) - Aug 25, 2009
70 Public Enemies (2009) - Aug 25, 2009
90 The Hangover (2009) - Aug 25, 2009
75 Inglourious Basterds (2009) - Aug 25, 2009
75 District 9 (2009) - Aug 25, 2009
60 Juno (2007) - Apr 12, 2008
94 No Country for Old Men (2007) - Apr 12, 2008
79 I Am Legend (2007) - Apr 12, 2008
50 Definitely, Maybe (2008) - Apr 12, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Chick3n. Why not go rank more films, then come back and check it out again?