![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chip | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: Canada
|

| 80 | Click (2006) - Apr 18, 2010 |
| 75 | Snatch (2000) - Apr 18, 2010 |
| 82 | National Treasure (2004) - Feb 28, 2010 |
| 91 | No Country for Old Men (2007) - Feb 28, 2010 |
| 93 | Battle Royale (2000) - Feb 28, 2010 |
| 75 | Pearl Harbor (2001) - Feb 28, 2010 |
| 89 | 28 Weeks Later... (2007) - Feb 28, 2010 |
| 81 | Meet the Parents (2000) - Feb 28, 2010 |
| 100 | Band of Brothers (2001) - Feb 28, 2010 |
| 95 | Casino Royale (2006) - Feb 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |