![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chisam | |
![]() |
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2007
Location: Panama
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | Titan A.E. (2000) - Oct 15, 2007 |
| 70 | Zoolander (2001) - Oct 15, 2007 |
| 80 | Shrek 2 (2004) - Oct 15, 2007 |
| 86 | X-Men (2000) - Oct 15, 2007 |
| 79 | Romeo Must Die (2000) - Oct 15, 2007 |
| 85 | The Fast and the Furious (2001) - Oct 15, 2007 |
| 75 | Kiss of the Dragon (2001) - Oct 15, 2007 |
| 85 | Devil's Advocate (1997) - Oct 15, 2007 |
| 89 | Cool Runnings (1993) - Oct 15, 2007 |
| 90 | Constantine (2005) - Oct 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |