Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Chompas
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2009
Location: Argentina
Recent Rankings
50 Night at the Museum (2006) - Sep 10, 2009
70 Jumper (2008) - Sep 10, 2009
80 Rocky V (1990) - Sep 10, 2009
80 The Shining (1980) - Sep 10, 2009
70 Mission: Impossible (1996) - Sep 10, 2009
75 Men in Black (1997) - Sep 10, 2009
90 Sin City (2005) - Sep 10, 2009
65 Shaun of the Dead (2004) - Sep 10, 2009
50 Amadeus (1984) - Sep 10, 2009
50 Independence Day (1996) - Sep 10, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Chompas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?