![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chopp | |
![]() |
Movie Buff - 392 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2008
Location: Euless, Texas, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Palindromes (2004) - Dec 19, 2008 |
| 78 | Idiocracy (2006) - Dec 19, 2008 |
| 30 | S.W.A.T. (2003) - Dec 19, 2008 |
| 85 | Christmas Vacation (1989) - Dec 19, 2008 |
| 85 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Dec 19, 2008 |
| 70 | Shrek (2001) - Dec 19, 2008 |
| 85 | Billy Madison (1995) - Dec 19, 2008 |
| 90 | Fargo (1996) - Dec 19, 2008 |
| 60 | The Firm (1993) - Dec 19, 2008 |
| 70 | Howard the Duck (1986) - Dec 19, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |