Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Choughs
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2010
Location: Sheffield, UK
Recent Rankings
70 The Hudsucker Proxy (1994) - Sep 24, 2010
85 L.A. Confidential (1997) - Sep 24, 2010
90 Seven (1995) - Sep 24, 2010
65 Domino (2005) - Sep 24, 2010
70 Re-Animator (1985) - Sep 24, 2010
80 True Romance (1993) - Sep 24, 2010
80 Battle Royale (2000) - Sep 24, 2010
90 High Tension (2003) - Sep 24, 2010
50 The Pacifier (2005) - Sep 24, 2010
75 The Machinist (2004) - Sep 24, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Choughs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?