![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chrioas | |
![]() |
Movie Buff - 229 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2009
Location: Burnsville, MN, USA
|

| 80 | Adventureland (2009) - Jan 19, 2010 |
| 87 | The Hurt Locker (2009) - Jan 19, 2010 |
| 92 | Delicatessen (1991) - Jan 18, 2010 |
| 94 | Avatar (2009) - Dec 27, 2009 |
| 84 | The Road (2009) - Dec 27, 2009 |
| 90 | Up in the Air (2009) - Dec 27, 2009 |
| 78 | Nine (2009) - Dec 27, 2009 |
| 97 | Beauty and the Beast (1991) - Dec 27, 2009 |
| 45 | The Perfect Storm (2000) - Dec 27, 2009 |
| 91 | Lost in Translation (2003) - Dec 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |