![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chris1991 | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2007
Location: Schwäbisch Gmünd, Baden Württemberg, Germany
|

| 86 | Big Momma's House (2000) - Dec 23, 2007 |
| 89 | Jurassic Park III (2001) - Dec 23, 2007 |
| 78 | Spider-Man (2002) - Dec 23, 2007 |
| 94 | Beverly Hills Cop II (1987) - Dec 23, 2007 |
| 90 | Freddy Vs. Jason (2003) - Dec 23, 2007 |
| 89 | X-Men: The Last Stand (2006) - Dec 23, 2007 |
| 86 | X-Men (2000) - Dec 23, 2007 |
| 78 | Lethal Weapon 4 (1998) - Dec 23, 2007 |
| 78 | Tomorrow Never Dies (1997) - Dec 23, 2007 |
| 94 | Police Academy 5: Assignment: Miami Beach (1988) - Dec 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |