![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Chris Thomas | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2010
Location: Copenhagen, DK, Denmark
|

| 75 | The Passion of the Christ (2004) - Nov 17, 2010 |
| 45 | Romeo Must Die (2000) - Nov 17, 2010 |
| 75 | The Boondock Saints (1999) - Nov 17, 2010 |
| 35 | Men in Black II (2002) - Nov 17, 2010 |
| 90 | The Motorcycle Diaries (2004) - Nov 17, 2010 |
| 75 | Saturday Night Fever (1977) - Nov 17, 2010 |
| 20 | Resident Evil (2002) - Nov 17, 2010 |
| 80 | Mississippi Burning (1988) - Nov 17, 2010 |
| 20 | Shaun of the Dead (2004) - Nov 17, 2010 |
| 65 | Cliffhanger (1993) - Nov 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |