![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Christian | |
![]() |
Film Freak - 511 Films Ranked
Member Since: May 10, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 55 | Junior (1994) - Jan 24, 2011 |
| 80 | Gran Torino (2008) - Jan 24, 2011 |
| 92 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Jan 24, 2011 |
| 85 | Dumb and Dumber (1994) - Jan 24, 2011 |
| 61 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 24, 2011 |
| 78 | The Mexican (2001) - Jan 24, 2011 |
| 80 | Malcolm X (1992) - Jan 24, 2011 |
| 83 | Airplane! (1980) - Jan 24, 2011 |
| 75 | Jaws (1975) - Jan 24, 2011 |
| 54 | The Man (2005) - Jan 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |