![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ChupacabrasX | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Santiago, Metropolitana, Chile
|

| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Meet the Parents (2000) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Lion King (1994) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Independence Day (1996) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Shrek 2 (2004) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Drag Me to Hell (2009) - Sep 19, 2010 |
| 85 | King Kong (2005) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Godfather (1972) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |